Fibromyalgie behandelen met endermologieToegevoegd door Barbara op 22 januari 2018.

Fibromyalgie behandelen met LPG endermologie


Fibromyalgie is een ziekte die het spier- en bindweefsel aantast en pijn veroorzaakt. Patiënten ervaren chronische pijn en stijve spieren, verspreid over het hele lichaam. De gevoeligste zones zijn vaak de nek en schouders, onderrug, het bekken en de ledematen. Er bestaan ook een aantal nevenverschijnselen zoals vermoeidheid, prikkelbaarheid en chronische hoofdpijn.
 
De behandeling van fibromyalgie hangt vaak  af van patiënt tot patiënt. Pijnstillers en antidepressiva kunnen baat hebben. Maar ook magnesium, fysieke oefeningen en een aanpassing van de levenswijze behoren tot de behandelingsmethoden. Het bezoeken van een psychotherapeut kan ook helpen om beter om te kunnen gaan met stress en zo de symptomen van fibromyalgie te verminderen.
 
Maar ook Huidtherapie Zuid kan fibromyalgie patiënten helpen! Onderzoek heeft namelijk aangetoont dat de LPG endermologie behandeling een positieve invloed kan hebben op fibromyalgie klachten. Endermologie is meer dan een natuurlijke vorm van vet- en vochtafdrijving. Het is een massage die je huid oprolt tussen draaiende wieltjes en zo een effect vergelijkbaar met een deep tissue massage creëert. Daardoor verbetert de bloeddoorstroming in de weefsels en bindweefsels. Zo wordt komaf gemaakt met ontstekingen en gaan de cellen in het bindweefsel van de spieren beter werken. Gewrichten versoepelen en stabiliseren en ook spierspanning neemt af. De vochtafdrijvende werking van LPG endermologie helpt bovendien om afvalstoffen aan bindweefsel te onttreken en ze af te voeren.
 
Resultaat? Uw spieren ontspannen en worden soepeler. Het bindweefsel en de bloedsomloop gaan erop vooruit en de symptomen van fibromyalgie worden behandeld. Ervaar het nu zelf!
Arrangementen

Bent u geïnteresseerd?

Boek online Chatten
Locatie Antwerpen Arthur goemaerlei 50 Antwerpen Openingstijden
Ons team staat 7 dagen per week voor u klaar! Boek online
 • Ma 09:30-22:00
 • Di 09:30-22:00
 • Wo 09:30-22:00
 • Do 09:30-22:00
 • Vr 09:30-22:00
 • Za 09:30-22:00
 • Zo 09:30-22:00
ook geopend op zon- en feestdagen
Locatie HoogstratenBredaseweg 32 Hoogstraten Openingstijden
Ons team staat  7 dagen per week voor u klaar! Boek online
 • Ma 09:30-22:00
 • Di 09:30-22:00
 • Wo 09:30-22:00
 • Do 09:30-22:00
 • Vr 09:30-22:00
 • Za 09:30-22:00
 • Zo 09:30-22:00
ook geopend op zon- en feestdagen
Afspraak maken Cadeaubon